8.5.2012 - turnaj Petřkovice
9. 5. 2012
VENKOVNÍ TURNAJ
II.ROČNÍK TURNAJE O POHÁR STAROSTY PETŘKOVIC
Pořadatel: FC BANÍK OSTRAVA (02)
Úterý 8.5.2012
Místo konání: tráva – FC Odra Petřkovice
Kategorie: „U11“ Starší přípravka 2001 a mladší
24 mužstev, 5+1
1x13min. ve skupině, 1x15min. o umístění
Naše zápasy ve skupině „B“:
SK Hranice (02) – FC Baník Ostrava „A“ (02) 0:0
SK Hranice (02) – MFK Havířov 0:0
SK Hranice (02) – SK Spartak Hulín 2:1
Branky: Kunovský, Hapala
SK Hranice (02) – FK Čadca (SK) 0:2
SK Hranice (02) – ŠSK IR-Progres Bílovec 2:1
Branky: Králík, Šostok
Konečná tabulka skupiny „B“:
1.
|
FC Baník Ostrava „A“ (02)
|
5
|
3
|
2
|
0
|
8:4
|
11
|
2.
|
FK Čadca (SK)
|
5
|
3
|
1
|
1
|
10:4
|
10
|
3.
|
MFK Havířov
|
5
|
2
|
2
|
1
|
7:5
|
8
|
4.
|
SK Hranice (02)
|
5
|
2
|
2
|
1
|
4:4
|
8
|
5.
|
SK Spartak Hulín
|
5
|
0
|
2
|
3
|
5:13
|
2
|
6.
|
ŠSK IR-Progres Bílovec
|
5
|
0
|
1
|
4
|
3:7
|
1
|
Konečná tabulka skupiny „A“:
1.
|
FC Odra Petřkovice
|
5
|
4
|
0
|
1
|
12:5
|
12
|
2.
|
ŠK Juventus Žilina (02-SK)
|
5
|
3
|
2
|
0
|
7:3
|
11
|
3.
|
SK Kravaře
|
5
|
3
|
0
|
2
|
10:5
|
9
|
4.
|
SK Šenov
|
5
|
1
|
2
|
2
|
7:11
|
5
|
5.
|
FK Fotbal Třinec (02)
|
5
|
1
|
1
|
3
|
9:11
|
4
|
6.
|
TJ Ludgeřovice
|
5
|
0
|
1
|
4
|
3:13
|
1
|
Konečná tabulka skupiny „C“:
1.
|
FC Vítkovice 1919 (02)
|
5
|
4
|
1
|
0
|
12:4
|
13
|
2.
|
FC IRP Český Těšín
|
5
|
4
|
0
|
1
|
11:4
|
12
|
3.
|
Městský FK Frýdek-Místek (02)
|
5
|
1
|
3
|
1
|
12:10
|
6
|
4.
|
Slezský FC Opava (02)
|
5
|
1
|
2
|
2
|
7:10
|
5
|
5.
|
FK Slavia Orlová-Lutyně
|
5
|
1
|
2
|
2
|
6:9
|
5
|
6.
|
Sokol Vřesina
|
5
|
0
|
0
|
5
|
5:16
|
0
|
Konečná tabulka skupiny „D“:
1.
|
1.Valašský FC
|
5
|
5
|
0
|
0
|
20:4
|
15
|
2.
|
FK Raven Považská Bystrica (SK)
|
5
|
3
|
0
|
2
|
18:10
|
9
|
3.
|
TJ Smilovice
|
5
|
3
|
0
|
2
|
9:7
|
9
|
4.
|
MFK OKD Karviná (02)
|
5
|
2
|
0
|
3
|
13:13
|
6
|
5.
|
FK Slavia Opava
|
5
|
2
|
0
|
3
|
8:12
|
6
|
6.
|
FC Baník Ostrava „B“ (02)
|
5
|
0
|
0
|
5
|
0:22
|
0
|
Naše zápasy o celkové umístění:
Skupina o 9.-16.místo:
SK Hranice (02) – SK Kravaře 3:2
Branky: Samiec, Králík, Hoffmann
Skupina o 9.-12.místo:
SK Hranice (02) – MFK OKD Karviná (02) 1:3
Branka: Samiec
o 11.místo:
SK Hranice (02) – MFK Havířov 3:0
Branky: Pak, Václavík, Samiec
Konečné pořadí:
1.
|
FK Raven Považská Bystrica (SK)
|
2.
|
1.Valašský FC
|
3.
|
FK Čadca (SK)
|
4.
|
FC Baník Ostrava „A“ (02)
|
5.
|
FC Vítkovice 1919 (02)
|
6.
|
ŠK Juventus Žilina (02-SK)
|
7.
|
FC Odra Petřkovice
|
8.
|
FC IRP Český Těšín
|
9.
|
MFK OKD Karviná (02)
|
10.
|
Slezský FC Opava (02)
|
11.
|
SK Hranice (02)
|
12.
|
MFK Havířov
|
13.
|
Městský FK Frýdek-Místek (02)
|
14.
|
SK Šenov
|
15.
|
TJ Smilovice
|
16.
|
SK Kravaře
|
17.
|
FK Slavia Opava
|
18.
|
FK Fotbal Třinec (02)
|
19.
|
FK Slavia Orlová-Lutyně
|
20.
|
TJ Ludgeřovice
|
21.
|
SK Spartak Hulín
|
22.
|
FC Baník Ostrava „B“ (02)
|
23.
|
ŠSK IR-Progres Bílovec
|
24.
|
Sokol Vřesina
|
Turnaje se zúčastnili:
Hapala O., Hoffmann D., Králík O.,
Kunovský D., Lév M., Pak V.,
Pánek O., Rada D., Samiec J.,
Šostok M. a Václavík A.
Trenéři: Hoffmann, Řidký