2.8.2014 - EXPONO STEELFORCE CUP 2014 - Hranice
VENKOVNÍ TURNAJ
EXPONO STEELFORCE CUP 2014
Pořadatel: SK HRANICE – trenéři a rodiče
Sobota 2.8.2014
Místo konání: tráva – SK Hranice
Kategorie: „U13“ Mladší žáci (ročník 2002)
12 mužstev, 2 skupiny po 6, 7+1, 1x18 min.
SK HRANICE „A“
Naše zápasy ve skupině A:
SK Hranice „A“ – SK Hranice U12 4:0
Branky: Václavík, Hoffmann, Pak, Hapala
SK Hranice „A“ – SK Sigma Olomouc U12 „B“ 1:0
Branka: Vymětalík
SK Hranice „A“ – SFC Opava 0:2
SK Hranice „A“ – 1.FC Slovácko 2:1
Branky: Pak, Hapala
SK Hranice „A“ – TJ Sokol Čechovice 7:0
Branky: Pak 3, Václavík, Hoffmann, Hapala
Konečná tabulka skupiny „A“:
1.
|
SK Hranice „A“
|
5
|
4
|
0
|
1
|
14:3
|
12
|
2.
|
1.FC Slovácko
|
5
|
3
|
1
|
1
|
17:4
|
10
|
3.
|
SK Sigma Olomouc U12 „B“
|
5
|
3
|
1
|
1
|
10:2
|
10
|
4.
|
SFC Opava
|
5
|
3
|
0
|
2
|
11:4
|
9
|
5.
|
SK Hranice U12
|
5
|
0
|
1
|
4
|
0:17
|
1
|
6.
|
TJ Sokol Čechovice
|
5
|
0
|
1
|
4
|
1:23
|
1
|
semifinále:
SK Hranice „A“ – SK Sigma Olomouc U12 „A“ 1:1 (1:3pk)
Branka: Pak
o 3.místo:
SK Hranice „A“ – 1.FC Slovácko 0:6
SK HRANICE „B“
Naše zápasy ve skupině B:
SK Hranice „B“ – 1.SK Prostějov 0:3
SK Hranice „B“ – SK Sigma Olomouc U12 „A“ 0:6
SK Hranice „B“ – MFK Frýdek-Místek 0:8
SK Hranice „B“ – MFK Vítkovice 0:3
SK Hranice „B“ – TJ Sokol Ústí u Vsetína 0:1
Konečná tabulka skupiny „B“:
1.
|
MFK Frýdek-Místek
|
5
|
4
|
0
|
1
|
16:5
|
12
|
2.
|
SK Sigma Olomouc U12 „A“
|
5
|
3
|
1
|
1
|
20:8
|
10
|
3.
|
1.SK Prostějov
|
5
|
3
|
1
|
1
|
11:6
|
10
|
4.
|
TJ Sokol Ústí u Vsetína
|
5
|
2
|
0
|
3
|
4:8
|
6
|
5.
|
MFK Vítkovice
|
5
|
2
|
0
|
3
|
7:10
|
6
|
6.
|
SK Hranice „B“
|
5
|
0
|
0
|
5
|
0:21
|
0
|
o 9.-12.místo:
SK Hranice „B“ – SK Hranice U12 2:0
Branky: Čáp 2
o 9.místo:
SK Hranice „B“ – MFK Vítkovice 0:2
Konečné pořadí:
1.
|
MFK Frýdek-Místek
|
2.
|
SK Sigma Olomouc U12 „A“
|
3.
|
1.FC Slovácko
|
4.
|
SK Hranice „A“
|
5.
|
SFC Opava
|
6.
|
SK Sigma Olomouc U12 „B“
|
7.
|
1.SK Prostějov
|
8.
|
TJ Sokol Ústí u Vsetína
|
9.
|
MFK Vítkovice
|
10.
|
SK Hranice „B“
|
11.
|
SK Hranice U12
|
12.
|
TJ Sokol Čechovice
|
Turnaje se zúčastnili:
SK HRANICE „A“
Hoffmann David, Králík Ondřej, Pak Vojtěch,
Klinkovský Martin, Šostok Martin, Václavík Adam,
Vymětalík Matěj, Hapala Ondřej a Smolka Petr
SK HRANICE „B“
Kunovský David, Rada David, Pánek Ondřej,
Čáp Lukáš, Pavel Roman, Kohout Alexandr,
Lév Martin, Pazdera Milan (2003),
Motloch Matias (2003) a Jakubíček Martin (2003)
Trenéři: Šostok, Řidký, Hoffmann
NEJLEPŠÍ HRÁČ
MOHYLA Matyáš (MFK Frýdek-Místek)
NEJLEPŠÍ STŘELEC
ZAREMBA Dušan (MFK Vítkovice)
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
LUKÁŠOVÁ Olivie (TJ Sokol Ústí u Vsetína)
Nejlepší hráči jednotlivých mužstev:
MFK Frýdek-Místek – BYRTUS Šimon
SK Sigma Olomouc U12 „A“ – DANĚK Kryštof
1.FC Slovácko – BOBČÍK Libor
SK Hranice „A“ – KRÁLÍK Ondřej
SFC Opava – LATOŇ Sebastian
SK Sigma Olomouc U12 „B“ – HADAŠ Matěj
1.SK Prostějov – POSPÍŠIL David
TJ Sokol Ústí u Vsetína – KNEBL Matěj
MFK Vítkovice – ZAREMBA Dušan
SK Hranice „B“ – ČÁP Lukáš
SK Hranice U12 – CAGAŠ Jan
TJ Sokol Čechovice – PAAR Bohdan